אודות מט"י נצרת והגליל

המרכז לפיתוח יזמות מט"י נצרת הוקם ב1996 והוא משרת יזמים צעירים ועסקים קטנים ובנינוניים בנצרת ויישובי הגליל. המרכז הוא מהוותיקים ביותר לסיוע לעסקים קטנים בישראל בכלל ובחברה הערבית בפרט. המטרה שלנו היא להוביל צמיחה כלכלית ופיתוח עסקי בקרב החברה הערבית באזור נצרת והגליל תוך קידום עסקים קטנים ובינוניים, ליווי יזמים צעירים ועידוד תעסוקה ראויה לנשים. אנו פועלים להרחבת הפעילות העסקית באזורנו על ידי חיזוק העסקים המקומיים באמצעות קורסים, הכשרות ומתן כלים מקצועיים לייעול וקידום הפעילות העסקית בנצרת ויישובי הגליל.

הידעתם?

בשנת 2013 הקימו מט”י נצרת בשיתוף עם מט”י קרית שמונה את החברה לפיתוח כלכלי ערבי-יהודי בגליל שזכתה במכרז של הסוכנות לעסקים קטנים ("מעוף"( של משרד הכלכלה להפעלת מרכז "מעוף" בכל אזור הצפון. אחד ההישגים המשמעותיים ביותר של העמותה היה הקמת החממה העסקית הראשונה בנצרת, שהכפילה את הפעילות וההכנסות של מרכז מעוף .

צוות יועצים מומחה

במט"י נצרת והגליל יש צוות יועצים בכיר שעובד באופן קבוע כצוות מט"י וכן מט"י מספק שירותים ע"י יועצים ומלווים במיקור חוץ ממאגר היועצים הגדול שעובד עם מט"י כבר שנים רבות ובהצלחה רבה.

צוות העמותה

איברהים אבו ראס
יו"ר הועד המנהל

ראש המועצה המקומית עילוט.

אחמד זועבי
מנכ"ל

בעל ניסיון תעסוקתי אדיר 1980-2001 בנק לאומי ישראל – קצין אשראי| 2001-2002 יועץ שר המסחר והתעשייה לעניני המגזר הערבי| 2002-2009 ראש המועצה האזורית בוסתאן אלמרג| 2009-2014 יו"ר מטי נצרת| 2014-2018 ראש מועצה אזורית בוסתאן אלמרג| 2013 – 2020 יו"ר מעוף צפון| 2020- עד היום מנכ"ל מט"י נצרת.

פיירוז עיסא
מנהלת פרויקטים

בעלת ניסיון רב בפרויקטים חברתיים עם רקע פיננסי (יועצת משכנתאות ואנליסטית נתונים)

הועד המנהל

للتسجيل لبرنامج الاستشارة لمجانية لأصحاب المصالح بالمجتمع العربي

اتركوا تفاصيلكم وأحد مستشارينا سيتصل بكم
דילוג לתוכן